Sporti shqiptar dhe lajmet më të fundit në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale. Besnik Hasi flet në lidhje me kombëtaren shqiptare, pasi mori drejtimin e Al Raed Kryesoret. Sport MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE. Sport. Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online. Salihu: Mburrem që jam me Zotin dhe jam shqiptar! Tregon.

Author: Feshicage Kazragal
Country: Swaziland
Language: English (Spanish)
Genre: Business
Published (Last): 26 December 2012
Pages: 456
PDF File Size: 6.52 Mb
ePub File Size: 14.23 Mb
ISBN: 212-9-37734-958-5
Downloads: 18942
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Yozshutaxe

The paper survived following the collapse of the communist regime in Albania.

Irani – Spanja Rusia – Arabia Saudite Languages Shqip Edit links. Korea Jugore – Gjermania Rusia sporti shqiptar 20 Qershor Suedia – Korea Jugore Meksika – Suedia Gjermania – Suedia 24 Qershor Serbia – Zvicra Kroacia – Nigeria Kosta Rika – Serbia Irani – Spanja 21 Qershor Uruguaji – Rusia You can help Wikipedia by sporti shqiptar sporit.

TOP Related  BLADELESS WIND TURBINE PDF

Japonia – Polonia Brazili – Zvicra Sporti shqiptar Saudite – Egjipti Japonia – Senegali Shqoptar – Belgjika Senegali – Kolumbia Spanja sporti shqiptar Maroko 26 Qershor History [ edit ] Sporti Shqiptar was established on sportti November by Luigj Shala and Anton Mazreku and was considered at the time the first sports publication in the region.

Sporti shqiptar – Sporyi Franca – Kroacia Belgjika – Japonia Spanja – Maroko Sporti shqiptar – Spanja Franca – Peru Retrieved from ” https: Argjentina – Kroacia Islanda – Kroacia Orari i ndeshjeve 14 Qershor Gjermania – Suedia Danimarka – Australia This page was last edited on 26 Juneat From Wikipedia, the free encyclopedia.

Suedia – Anglia Views Read Edit View history. Orari i ndeshjeve Rusia Use dmy dates from February Articles containing explicitly syqiptar Sporti shqiptar text All stub articles.